Zobacz wszystkie

Aktualności

GIMP Kompletny Przewodnik - nowość od Digital Camera Polska

Digital Camera Polska, GIMP Kompletny Przewodnik poniedziałek, 14 września 2015
GIMP Kompletny Przewodnik - nowość od Digital Camera Polska

.

GIMP Kompletny Przewodnik to przystępny poradnik dla miłośników fotografii poświęcony edycji zdjęć w programie graficznym GIMP. Stale rozwijany, stanowi obecnie najlepszą darmową alternatywę dla Photoshopa.

.

Na 100 stronach znajdziesz bogaty zestaw artykułów i tutoriali "krok po kroku", opracowanych w przystępnej formie - zaczynając od instalacji programu na komputerze, poprzez opis dostępnych funkcji i praktycznych przykładów ich działania, po bardziej rozbudowane projekty na zaawansowanym tworzeniu plaginów kończąc.

Dzięki prostym poradnikom nawet początkujący fotoamator z łatwością pozna uniwersalne funkcje programu takie jak poziomy, krzywe, warstwy, maski i w ten sposób nauczy się szybko zmieniać jasność i kolorystykę zdjęć, kadrować je i obracać oraz usuwać niechciane elementy z fotografii.

Po przeczytaniu naszego przewodnika będziesz mógł poprawić m.in. wygląd zdjęć z wakacji, nadawać oryginalny i kreatywny styl swoim zdjęciom, tworzyć fotomontaże, czy odrestaurować stare fotografie z albumu rodzinnego.

.

Przejrzyj online to wydanie w całości i zamów w Ulubionym Kiosku - przesyłka GRATIS.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań