Zobacz wszystkie

Aktualności

Perkusista wywalczył Meinl Festival w Polsce

Perkusista piątek, 2 października 2015
Perkusista wywalczył Meinl Festival w Polsce

.

Słynny światowy festiwal perkusyjny organizowany przez firmę Meinl trafi do Polski, do czego walnie przyczyniła się redakcja Perkusisty!

.

Niemiecka firma Meinl należy do światowych gigantów produkcji instrumentów muzycznych, zaliczana jest do tzw "Wielkiej Czwórki" talerzy perkusyjnych.

Po długich rozmowach i analizach firma zdecydowała, że rok 2016 będzie polskim rokiem Meinl!

Dużą rolę w podjęciu decyzji odegrała redakcja magazynu Perkusista, która najpierw wyszła z propozycją imprezy w Polsce, a później służyła jako konsultant przy podejmowaniu finalnej decyzji przez zarząd Meinl Cymbals.

Meinl organizuje niemal co roku imprezę, na której występują największe gwiazdy światowych bębnów, które grają na blachach Meinl. Do tej pory firma zorganizowała zagraniczne imprezy w Moskwie, Meksyku i Goteborgu. W tym roku, podczas imprezy w niemieckim Gutenstetten (siedziba firmy) przyjechało prawie 150 Polaków.

 

Przyszłoroczna edycja Meinl Drum Festival odbędzie się Warszawie!

Więcej informacji znajdziecie na nszej stronie: www.magazynperkusista.pl

Zapraszamy na imprezę

 

Firma "córka" Meinl Cymbals - Meinl Distribution to jeden z europejskich liderów dystrybucji sprzętu perkusyjnego i gitarowego.

.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań