Zobacz wszystkie

Aktualności

Mania kolekcjonowania z Czasem na Wnętrze

Czas na Wnętrze, CzasNaWnetrze.pl poniedziałek, 16 stycznia 2012
Mania kolekcjonowania z Czasem na Wnętrze

Już po raz drugi magazyn Czas na Wnętrze rusza z akcją zatytułowaną "Zbierz swoją kolekcję". Od lutego do maja do każdego kolejnego wydania magazynu będą dołączane reprodukcje prac wybitnych polskich artystów.

Do każdego egzemplarza pisma będzie włożona losowo jedna z dwóch grafik. Tym razem pojawią się obrazy autorstwa Norberta Trzeciaka (seria Żywioły) i Katarzyny Nowak (seria Furie).

Dla wszystkich tych, kórzy pragną zebrać całą serię, nie zdając się na losowe poszukiwanie grafik w kolejnych wydaniach, przygotowaliśmy specjalną ofertę na serwisie www.ulubionykiosk.pl - mówni Marta Siesicka - Osiak, redaktor naczelna magazynu.


Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań