Zobacz wszystkie

Aktualności

Jubileuszowy IRBJ Stan surowy zamknięty

IRBJ - Stan Surowy piątek, 20 stycznia 2012
Jubileuszowy IRBJ Stan surowy zamknięty

Ukazało się 10 jubileuszowe wydanie INFORMATORA RYNKOWEGO BUDOWNICTWA JEDNORODZINNEGO - STAN SUROWY ZAMKNIĘTY. Katalog zawiera aktualne informacje o najlepszych produktach i technologiach stosowanych przy budowie domów jednorodzinnych. Informator prezentuje informacje o nowościach rynku budowlanego i produkty szczególnie polecane przez ekspertów przy budowie domów jednorodzinnych.

Prezentacje produktów pisane są przez redaktorów przy współpracy z przedstawicielami firm, tak aby zawarte w nich opisy były rzetelne i aktualne – podkreśla Dorota Chrząszcz, redaktor prowadząca Informatora

Poza prezentacjami w INFORMATORZE zamieszczone zostały: praktyczny poradniki dla budujących dom, czyli informacje o materiałach niezbędnych do wykonania stanu surowego zamkniętego; adresy partnerów handlowych, które ułatwią znalezienie najbliższego dystrybutora; indeks firm, a także pocztówki firmowe i kartę informacji zwrotnej, dzięki którym czytelnik otrzyma od wskazanych firm dodatkowe materiały na temat oferowanych produktów bezpośrednio na swój adres.

Rozszerzone informacje o produktach, nowościach, a także aktualnych promocjach proponowanych przez producentów, można znaleźć w serwisie internetowym www.InformatorBudownictwa.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.