Zobacz wszystkie

Aktualności

EURO 2012 za pół roku, IBiSS 2012 już jest!

Budownictwo SportoweB2B.pl, IBiSS poniedziałek, 23 stycznia 2012
EURO 2012 za pół roku, IBiSS 2012 już jest!

IBiSS - Informator Budownictwa i Sprzętu Sportowego 2012,  zawiera pełne i aktualne informacje o usługach i produktach oferowanych w dziedzinie budownictwa i wyposażenia obiektów sportowych i rekreacyjnych. Informacje, prezentacje i artykuły prezentowane w roczniku odnoszą się do takich podmiotów jak: boiska, stadiony, baseny, hotele & spa, szkoły, ośrodki, kluby sportowe i fitness oraz place zabaw i rekreacji.

Podstawowe informacje zawarte są na stronach prezentacji firmowych - od projektowania, poprzez wykonawstwo i materiały, po wyposażenie obiektów. Firmy działające w tym segmencie rynku zostały uporządkowane w indeksie branżowym – według kategorii produktów lub usług oraz w indeksie alfabetycznym.

Ciekawą częścią Informatora jest Vademecum Sportowe, zawierające opisy 31 dyscyplin sportowych, a także najistotniejsze informacje o tych dyscyplinach – historia, najwybitniejsi sportowcy, zasady i przepisy, rysunki rozmiarowe, sprzęt oraz strój.

Wsparcie dla rocznika stanowi serwis internetowy www.ibiss.pl dostępny także pod domeną www.BudownictwoSportoweB2B.pl. Wraz z innymi portalami z Grupy Budujemy Dom tworzy on Grupę Budownictwo B2B, w skład której wchodzi 6 branżowych portali biznesowych oraz 3 kwartalne biuletyny dedykowane poszczególnym branżom. Serwisy administrowane są w trybie 24-godzinnym, z interaktywną redakcją zakładek firmowych, setkami ogłoszeń przetargowych i codziennymi newsletterami.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań