Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn Gitarzysta kopiuje!

Gitarzysta poniedziałek, 30 stycznia 2012
Magazyn Gitarzysta kopiuje!

Nauka gry na gitarze w dużym stopniu polega na kopiowaniu innych instrumentalistów, podglądaniu stosowanych przez nich sztuczek i próbach rozpracowania całych utworów.

Redakcja Gitarzysty zdaje sobie sprawę z dużej wartości merytorycznej wszelkich porad dotyczących analizy stylu gry znanych muzyków, dlatego począwszy od lutowego wydania magazynu w ramach cyklu Zagraj jak... rozpoczynamy prezentację zagrywek nie jednego, lecz kilku gitarzystów!

Na pierwszy ogień idą następujący gitarzyści: Hank Marvin, James Brown, Mastodon, Brad Paisley, John 5 oraz Joe Satriani.

Więcej informacji z cyklu Zagraj jak... znajduje się w lutowym wydaniu Gitarzysty, które mozna zakupić w salonach prasowych na terenie kraju oraz na www.UlubionyKiosk.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.