Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn Gitarzysta i grubość strun

Gitarzysta środa, 25 stycznia 2012
Magazyn Gitarzysta i grubość strun

Większość gitarzystów wkłada sporo energii w uzyskanie jak najlepszego brzmienia. Niedawno w Gitarzyście (12/2011) znalazły się nawet porady związane z tą kwestią, wśród których jedna sugerowała użycie grubszych strun.

Tylko czy zmiana strun zawsze przyczyni się do poprawy brzmienia? Rozmawiając z Billym Gibbonsem z grupy ZZ Top redakcja Gitarzysty doszła do wniosku, że niekoniecznie. Gibbons stwierdził: "Uważałem – zresztą jak całe legiony fanów bluesa – że bluesa trzeba grać na najgrubszych strunach. Okazało się, że kompletnie się myliłem". Gibbons używa strun o grubości .008”, a wspólnie z firmą Dunlop opracował nawet komplet .007”-.038”.

Więcej informacji na temat kwestii wyboru strun znajduje się w lutowym wydaniu Gitarzysty, które mozna zakupić w salonach prasowych na terenie kraju oraz na www.UlubionyKiosk.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.