Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze patronem Targów meblowych w Ostródzie

Czas na Wnętrze, CzasNaWnetrze.pl środa, 25 stycznia 2012
Czas na Wnętrze patronem Targów meblowych w Ostródzie

W dniach 13-16 lutego 2012 roku w Ostródzie na Międzynarodowych Targach Meblowych beda gościć producenci, projektanci i inne podmioty z branży meblarskiej zarówno z Polski, jak i zagranicy. Patronem medialnym targów jest magazyn Czas na Wnętrze.

Do dyspozycji wystawców pozostają połączone hale 1A i 1B o łącznej powierzchni 5 tys. metrów kwadratowych. Obok nich - identycznie jak we wrześniu - będzie funkcjonował namiot cateringowy. Nie zmieni się również ilość miejsc parkingowych. Od poniedziałku do piątku będzie działało radio targowe, tradycyjnie ukażą się również cztery edycje popularnego „Kuriera Targowego”. Każdy z wystawców otrzyma „Informator targowy”. Zmiany - ale na lepsze - nastąpią tylko w programie rozrywkowym, który w lutym zapowiada jeszcze bardziej atrakcyjnie.

źródło i zdjęcie: www.mtmostroda.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań