Zobacz wszystkie

Aktualności

APA jeszcze bardziej multimedialna

Automatyka Podzespoły Aplikacje, AutomatykaB2B.pl wtorek, 5 października 2010
APA jeszcze bardziej multimedialna

Magazyn Automatyka, Podzespoły, Aplikacje to comiesięczna porcja merytorycznych informacji z branży automatyki oraz przemysłu, raporty rynkowe, wywiady i zapowiedzi produktów oraz aplikacji.

 

Dla osób, które nie mogą doczekać się wydania papierowego, na bieżąco publikujemy artykuły w portalu www.automatykaB2B.pl. Funkcjonalność tego ostatniego jest ciągle rozszerzana – przykładami są w pełni funkcjonujący i na bieżąco aktualizowany katalog firm i produktów - http://automatykab2b.pl/katalog-firm .

Rozpoczęliśmy również, oprócz tworzenia publikacji tekstowych i zdjęć, zamieszczanie materiałów wideo. Przykładem jest relacja z niedawnej konferencji Festo odbywającej się w jej siedzibie w Esslingen, w której znaleźć można filmy przedstawiające produkty i rozwiązania rozwijane przez tę niemiecką firmę – zobacz na stronie http://automatykab2b.pl/festo2010

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań