Zobacz wszystkie

Aktualności

Tytuły AVT na targach BUDMA 2012

Tytuły AVT na targach BUDMA 2012

Na największych targach branży budowlanej w Polsce nie mogło zabraknąć najważniejszych na rynku, profesjonalnych wydawnictw poświęconych tej branży.

Budujemy Dom oraz wybrane tytuły z Grupy Budujemy Dom - Informatory Rynkowe Budownictwa Jednorodzinnego oraz Informator Budownictwa i Sprzętu Sportowego IBiSS, jak również nowe w portfolio Wydawnictwa AVT, Biuletyny B2B (InstalacjeB2B, DachyB2B, OknaiDrzwiB2B) cieszyły się jak zwykle ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających targi.

BUDMĘ 2012 odwiedziło ponad 50.000 specjalistów z branży budowlanej, wśród nich przedstawiciele kluczowych grup zwiedzających – architektów, inżynierów budownictwa i rzemieślników, firm wykonawczych, inwestorów i przedstawicieli handlu. Wystawcy podkreślali w rozmowach szczególny wzrost liczby gości z zagranicy oraz architektów.

Tematem przewodnim targów BUDMA 2012 było Budownictwo przyszłości.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.