Zobacz wszystkie

Aktualności

Super prezent: Pakiet Startowy Elektronika

Wakacyjny Pakiet Startowy Elektronika wtorek, 8 grudnia 2015
Super prezent: Pakiet Startowy Elektronika

.

Jeśli chcesz sprawić ciekawy prezent osobie, która "stawia pierwsze kroki" w elektronice i chciałbyś by poznała jej podstawy, to nadarza Ci się super okazja.

.

Nasz kurs to idealny prezent dla rozbudzenia i rozwoju zainteresowań elektroniką. To solidna podstawa, by pewnym krokiem wejść na wspaniałą drogę ku temu, aby zostać elektronikiem!

Praktyczny Kurs Elektroniki (PKE) to cykl aż 24 fascynujących lekcji i ćwiczeń dla zupełnie początkujących. Każda lekcja składa się z wykładu i projektu uruchamianego samodzielnie przez kursanta.
Do udziału w kursie nie jest potrzebna lutownica, ani żadne inne specjalistyczne narzędzia. Wszystkie układy będą umieszczane na dołączonej płytce stykowej, do której montuje się nóżki elementów na wcisk.

.

.

.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.UlubionyKiosk.pl

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań