Zobacz wszystkie

Aktualności

EkoBudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl oraz DachyB2B.pl patronami V Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej

DachyB2B.pl, Ekobudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl środa, 8 lutego 2012
EkoBudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl oraz DachyB2B.pl patronami V Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej

Trzy czołowe portale z Grupy Budujemy Dom, Ekobudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl oraz DachyB2B.pl wraz z Instytutem Energetyki Odnawialnej zapraszają do udziału w piątym Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej.

Tym razem Forum odbędzie się w Krakowie w dniu 18 kwietnia. Forum, tak jak w ubiegłych latach – towarzyszyć będzie wystawa instalacji słonecznych. Forum jest największą konferencją w Polsce adresowaną wyłącznie dla sektora energetyki słonecznej termicznej: instalatorów, producentów, dystrybutorów urządzeń, architektów, projektantów przedstawicieli nauki, jednostek samorządowych, stowarzyszeń i innych.

Forum stanowi dla osób z branży świetną okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Jak co roku gośćmi Forum będą m.in. przedstawiciele środowisk międzynarodowych, np. Europejska Federacja Przemysłu Energetyki Słonecznej ESTIF, Międzynarodowa Agencja Energii, Steinbeis Research Institute for Solar and Sustainable Thermal Energy Systems Solites.

Tematyka Forum’2012 będzie dotyczyć rozwoju rynku kolektorów słonecznych, aspektów technicznych wykorzystania energii słonecznej w mieszkalnictwie oraz kwestii prawnych związanych z ustawą o odnawialnych źródłach energii i szkoleniach i certyfikacji instalatorów kolektorów słonecznych  oraz  zagadnieniach wsparcia sektora w następnym okresie programowania na lata 2014 -2020.

Jak co roku końcowym elementem  Forum będzie panel dyskusyjny. Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele: Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Parlamentarnego Zespołu ds. Energetyki Związku Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań