Zobacz wszystkie

Aktualności

20 lat Elektroniki dla Wszystkich

Elektronika dla Wszystkich środa, 27 stycznia 2016
20 lat Elektroniki dla Wszystkich

.

Najpierw była „Elektronika Praktyczna”, jednak okazało się szybko, że brakuje jeszcze jednego tytułu, który wziąłby na siebie zadania edukacyjne na poziomie podstaw elektroniki. Z tej potrzeby zrodziła się „Elektronika dla Wszystkich”.

.

Od początku zdobyła serca i umysły wielotysięcznych rzesz czytelników. Już 20 lat EdW niestrudzenie edukuje hobbistów i młodych adeptów elektroniki, zbierając zewsząd podziękowania, pochwały, a nawet słowa zachwytu.

 

"Miałem szczęśliwą rękę, gdy redagowanie nowo powstałego tytułu powierzyłem bardzo młodemu redaktorowi Piotrowi Góreckiemu, elektronikowi o wiedzy totalnej i jak się okazało, charyzmatycznemu belfrowi. EdW to jego dzieło" - wspomina Prof. Wiesław Marciniak, Wydawca Elektroniki dla Wszystkich, i dodaje: "Panie Piotrze! Życzę Panu redagowania EdW z niesłabnącym zapałem przez kolejnych 20 lat, a potem jeszcze raz, i jeszcze raz po 20 lat".

.

Elektronika dla Wszystkich to najpopularniejsze polskie czasopismo elektroniczne, wysoko cenione zarówno przez hobbystów, jak i profesjonalistów. Pismo utrzymuje ścisły i żywy kontakt z Czytelnikami, którzy są też współautorami czasopisma, publikując liczne projekty. Żywy kontakt z Czytelnikami jest też utrzymywany za pośrednictwem takich rubryk jak:

• Skrzynka porad, gdzie Czytelnik może otrzymać odpowiedzi na konkretne nurtujące go pytania,

• Forum Czytelników, gdzie wszyscy Czytelnicy mogą zaprezentować swoje projekty,

• Poczta, miejsce niejednokrotnie zaciekłej wymiany poglądów naszych Czytelników, również wymiany doświadczeń,

• Jak to działa? Stały konkurs, w którym pokazujemy schematy układów, prosząc o wyjaśnienie do czego służy i jak działa,

• Szkoła Konstruktorów, nasz największy atut: w trzech “klasach” naszej Szkoły zachęcamy wszystkich Czytelników do nadsyłania ich rozwiązań konkretnych zadań z zakresu konstrukcji układów elektronicznych. Co miesiąc nagradzamy uczestników i prezentujemy punktowaną listę najlepszych uczestników Szkoły Konstruktorów.

• Inne działy to m.in.: Elektronika 2000, w której omawiane są kity AVT z opisem ich działania (dostępne są w sklepie AVT), rubryki Nowości–ciekawostki, Felieton, Warsztatowe patenty, Koleżeńskie porady czy Magazyn Elektroniki Użytkowej.

.

Najnowsze oraz archiwalne wydania EdW przejrzysz i zamówisz w Ulubionym Kiosku - przesyłka GRATIS.

.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań