Zobacz wszystkie

Aktualności

O Tym Nikt Ci Tak Nie Opowie

O Tym Nikt Ci Tak Nie Opowie piątek, 5 lutego 2016
O Tym Nikt Ci Tak Nie Opowie

 

To tytuł wyjątkowego wydania specjalnego do Budujemy Dom, które właśnie pojawiło się w sprzedaży i zapewne stanie się bestsellerem.

 

Zgodnie z brawurowym tytułem, w formie luźnej rozmowy Majster Guru odpowiada na pytania Dociekliwego Inwestora, rozjaśniając mu najtrudniejsze sprawy trapiące laika w zderzeniu z realiami budowy własnego domu.

Na ponad 140 stronach omówione są zagadnienia dotyczące budowy stanu surowego zamkniętego oraz wykonania instalacji domowych

Monotematyczne broszurki pod tym samym tytułem już ponad rok dołączane są do kolejnych wydań miesięcznika Budujemy Dom. Pogawędki z Majstrem Guru wywołały zachwyt czytelników BD, którzy domagali się wydania scalającego wydane dotychczas broszurki. Tak powstało to wydanie specjalne BD.

Przejrzyj online to wydanie i zamów w Ulubionym Kiosku - przesyłka GRATIS.

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań