Zobacz wszystkie

Aktualności

CzasNaWnetrze.pl ma coraz wiekszą oglądalność

CzasNaWnetrze.pl piątek, 17 lutego 2012
CzasNaWnetrze.pl ma coraz wiekszą oglądalność

W listopadzie zeszłego roku strona internetowa popularnego magazynu Czas na Wnętrze przeszła gruntowną metamorfozę. W ciągu 3 miesięcy funkcjonowania,  CzasNaWnetrze.pl, dotychczasowa wizytówka magazynu, stała się pełnoprawnym portalem wnętrzarskim.

Od początku stycznia uruchomiliśmy Galerię Zdjęć Użytkowników oraz dwa nowe działy: Art & Collection oraz Ze Smakiem, które zdecydowanie poszerzyły zakres tematyczny i atrakcyjność portalu – mówi Magdalena Furmanik - Kowalska, redaktor prowadząca serwisu.

Obok comiesięcznej prezentacji nowego wydania magazynu Czas na Wnętrze oraz e-dodatku, na stronie pojawiają się codziennie treści niezależne od wydań drukowanych, w tym informacje o najciekawszych wydarzeniach, relacje z najważniejszych imprez oraz prezentacje najnowszych trendów ze świata designu.

Ponadto, oprócz sesji wnętrzarskich, na CzasNaWnetrze.pl można oglądać galerie designerskich przedmiotów, a także znaleźć porady, jak urządzić wybrane wnętrza i prześledzić przewodniki zakupowe. Materiały zamieszczane na CzasNaWnetrze.pl ilustrowane są pięknymi zdjęciami i uzupełniane prezentacjami video.

Ponadto aktywna społeczność, która utworzyła się wokół Galerii Zdjęć Użytkowników, pokazuje, że serwis CzasNaWnetrze.pl  szybko znalazł rzesze wiernych Użytkowników, którzy docenili jego dynamiczny rozwój i różnorodność poruszanych tematów – dodaje Furmanik-Kowalska

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.