Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn APA - cenią nas na świecie

Automatyka Podzespoły Aplikacje poniedziałek, 15 lutego 2016
Magazyn APA - cenią nas na świecie

.

Od USA do Japonii - tam pojawiają się redaktorzy miesięcznika „Automatyka, Podzespoły, Aplikacje” i portalu AutomatykaB2B.pl, aby tworzyć dla czytelników najciekawsze relacje i opisy wdrożeń w przemyśle.

.

Ostatni kwartał był pod tym względem wyjątkowy – odwiedziliśmy zakłady produkcyjne firm: Universal Robots (Odense, Dania) oraz HARTING (Espelkamp, Niemcy), a także coroczne targi Automation Fair w Chicago (USA).

Dodatkowo wydarzeniem o charakterze wyjątkowym była wizyta w dwóch zakładach produkcyjnych firmy Mitsubishi Electric znajdujących się w Nagoji oraz Kani (Japonia), gdzie z menadżerami firmy dyskutowaliśmy o tym, jak produkowana jest dzisiaj nowoczesna automatyka przemysłowa.

.

Sprawozdania ze wszystkich wizyt opublikujemy w najbliższych numerach APA, przy czym już dzisiaj zapraszamy do lektury relacji z wizyty w firmie Mitsubishi Electric.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań