Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze na Home Decor

Czas na Wnętrze, CzasNaWnetrze.pl czwartek, 23 lutego 2012
Czas na Wnętrze na Home Decor

Miesięcznik Czas na Wnętrze, jeden z najpopularniejszych magazynów wnętrzarskich na rynku, często otrzymuje propozycje patronowania znaczącym imprezom designerskim.

W tym roku patronowaliśmy już Tagom w Ostródzie, a tym razem pojawimy się jako patron medialny w Poznaniu, na tegorocznych targach Home Decor, które odbędą się w dniach 5-8 marca – mówi Marta Siesicka – Osiak, redaktor naczelna tytułu.

Co roku na targach Home Decor prezentowane są nowe kolekcje dekoracji, tekstyliów, ceramiki, szkła, oświetlenia, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych artykułów wyposażenia wnętrz. Tegorocznej imprezie towarzyszyć będą Targi Mebli Meble Polska oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena Design.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań