Zobacz wszystkie

Aktualności

APA i Elektronik na targach Automaticon

APA i Elektronik na targach Automaticon

.

Specjalne wydania tytułowych magazynów to na warszawskich targach automatyków już tradycja. W tym roku redakcja publikuje unikatowy w branży audit wystawy.

.

Automaticon to jedna z największych imprez branżowych w kraju i jednocześnie miejsce spotkań dostawców automatyki z producentami maszyn, integratorami systemów i inżynierami reprezentującymi lokalne firmy produkcyjne.

Lutowe wydania magazynów Automatyka Podzespoły Aplikacje i Elektronik to blisko 400 stron informacji branżowych, w tym przewodniki po targach Automaticon.

W tym roku w APA zamiast tradycyjnego opisu targów przedstawiamy ich audit. Opracowany raport bazuje na badaniu przeprowadzonym przez redakcję wśród uczestników wystawy i w rzeczowy, obiektywny sposób przedstawia sytuację na omawianej wystawie branżowej.

Bieżące wydania magazynów APA i Elektronik są dostępne w Ulubionym Kiosku - przesyłka GRATIS.

.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań