Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowe wydanie kwartalnika Dziecko Najlepsza Inwestycja

Dziecko Najlepsza Inwestycja czwartek, 31 marca 2016
Nowe wydanie kwartalnika Dziecko Najlepsza Inwestycja

.

Od kilku dni jest już z nami kalendarzowa wiosna, więc jest też najnowsze, wiosenne wydanie kwartalnika parentingowego Dziecko Najlepsza Inwestycja

.

Na przedwiośniu większość mam martwią częste infekcje ich dzieci. Z myślą o wspieraniu osłabionej odporności przygotowaliśmy „Alfabet immunologiczny”. Dzięki podpowiedziom doświadczonego pediatry dowiesz się co zrobić, by organizm pociechy łatwiej bronił się przed wirusami i chorobotwórczymi bakteriami.

O tej porze roku marzą nam się również zmiany, także te we wnętrzach. W bieżącym wydaniu naszego magazynu zobaczysz, m.in. jak urządzić kącik malucha i odświeżyć pokój starszego dziecka.

Mamy też kilka materiałów tylko dla Was - Mam. Jak choćby ten o rozszerzonych naczynkach – podpowiadamy, czym pielęgnować wrażliwą cerę naczynkową, by wyglądała świetliście i młodo, a pajączki stały się mniej widoczne. Zdradzamy również najnowsze trendy w damskiej modzie. Możesz wybrać jedną spośród trzech, najgorętszych tendencji wiosennego sezonu.

A gdy zrobi się naprawdę ciepło wyskocz z pociechami w plener, choćby do któregoś z tematycznych parków rozrywki. Mnóstwo radości, szczypta wiedzy (a czasem znacznie więcej) i niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Pamiętajcie - świadomi rodzice (czytający nasz kwartalnik) to szczęśliwi rodzice i bardziej uśmiechnięte dzieci :)

 

Zachęcamy do przejrzenia bezpłatnie tego numeru online, a bieżące oraz archiwalne wydania dostępne są w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań