Zobacz wszystkie

Aktualności

Znajdź Samsunga – nowy konkurs czasnawnetrze.pl

Czas na Wnętrze, CzasNaWnetrze.pl poniedziałek, 5 marca 2012
Znajdź Samsunga – nowy konkurs czasnawnetrze.pl

Serwis wnętrzarski czasnawnetrze.pl zaprasza swoich użytkowników do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagroda główna jest odkurzacz Samsung Rambo SC8850.

Do wygrania w konkursie są aż 2 odkurzacze Rambo SC8850 od firmy Samsung i 9 toreb Czasu na Wnętrze z aktualnym numerem miesięcznika.

Wystarczy znaleźć w portalu www.czasnawnętrze.pl przynajmniej 3 produkty firmy Samsung i ich nazwy lub linki do artykułów przesłać mailem na adres kontakt@czasnawnetrze.pl.

Na odpowiedzi redakcja portalu czeka od godz. 11.00 w dniu 6 marca 2012 roku! Autorzy 5. i 55. poprawnej odpowiedzi otrzymają odkurzacze Rambo SC8850 ufundowane przez firmę Samsung, a co piąta prawidłowa odpowiedź od 10. do 50. otrzyma torbę z logo magazynu Czas na Wnętrze i marcowym numerem miesięcznika.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań