Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze z wyróżnieniem w konkursie Grand Front 2015

Czas na Wnętrze wtorek, 17 maja 2016
Czas na Wnętrze z wyróżnieniem w konkursie Grand Front 2015

Aplikacja tabletowa Czasu na Wnętrze została wyróżniona w prestiżowym konkursie Grand Front 2015!

 

9. maja 2016 roku w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie już po raz czternasty nagrodzono najlepsze polskie okładki prasowe, strony internetowe i aplikacje tabletowe. Wśród nagrodzonych znalazła się aplikacja tabletowa Czas na Wnętrze, wyróżniona w kategorii „Publikacje na tablecie” wykonana przez Jakuba Tarnowskiego oraz Redakcję Czas na Wnętrze.

Nagroda Grand Front to prestiżowe polskie wyróżnienie dla twórców grafiki prasowej. Konkurs jest miejscem prezentacji twórczych pomysłów, inspirujących technik i profesjonalnie opracowanych okładek gazet i czasopism. Zwycięzcy Grand Frontu wyznaczają trendy w projektowaniu prasy oraz innych produktów wydawniczych na kolejny rok.

- Nagroda w konkursie Grand Front to dla nas duże wyróżnienie - od lat dokładamy wszelkich starań by nasza aplikacja tabletowa nie tylko pozostawała na najwyższym poziomie, ale również wyznaczała nowe trendy wśród aplikacji tabletowych czasopism w Polsce. Czujemy się zaszczyceni, że nasza aplikacja została wyróżniona wśród wszystkich nadesłanych prac - mówi Sekretarz Redakcji Małgorzata Stalmierska

Czas na Wnętrze jest dostępne na tabletach oraz smartfonach i od lat nieprzerwanie zajmuje pierwsze miejsce w kategorii luksusowych magazynów wnętrzarskich.

Aplikację "Czas na Wnętrze" można pobrać zarówno na App Store (link) jak i Google Play (link).

 

Zwycięzców Konkursu wyłoniło Jury, w którym zasiadają uznani twórcy grafiki prasowej – dyrektorzy artystyczni, wykładowcy uczelni plastycznych, fotograficy oraz wydawcy. Wybór laureatów wywołał wiele emocji, a podczas selekcji jurorzy kierowali się zarówno techniczną precyzją twórców, czystością kompozycji czy zastosowaną kolorystyką, jak i przyglądali się pomysłom na przedstawienie tematu oraz wywoływanym przez poszczególne okładki emocjom.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań