Zobacz wszystkie

Aktualności

Iwona Kmita - nowa Redaktor Naczelna CnW

Czas na Wnętrze środa, 18 maja 2016
Iwona Kmita - nowa Redaktor Naczelna CnW

W maju b.r. funkcję Redaktor Naczelnej magazynu Czas na Wnętrze objęła Pani Iwona Kmita.

 

Redaktor I. Kmita należy do czołowych postaci mediów wnętrzarskich w Polsce. Przez 9 lat była Redaktor Naczelną „Czterech Kątów”, lidera wielkonakładowej prasy wnętrzarskiej. Na obecnym etapie rozwoju kariery zawodowej jest szczególnie zainteresowana segmentem stylowych wnętrz.

Pod jej kierownictwem dynamicznie rozwijający się od 7-miu lat tytuł Czas na Wnętrze zapewne umocni pozycję lidera prasy skierowanej do czytelniczek o wyszukanych potrzebach estetycznych. W tym segmencie rynku szczególnie ważne jest budowanie multiplatformowego zasięgu (papier + e-wydanie PDF + wydania tabletowe i smartfonowe).

 

Obecnie Czas na Wnętrze dociera tymi kanałami do około 70.000 czytelników, a łącznie z portalem www.czasnawnetrze.pl po kontent CnW sięga co miesiąc około 300.000 osób. Magazyn CnW przewodzi też stawce tytułów wnętrzarskich w liczbie lubiących na Facebooku (90.000 osób).

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań