Zobacz wszystkie

Aktualności

Najnowszy ranking transceiverów HF

Świat Radio środa, 25 maja 2016
Najnowszy ranking transceiverów HF

 

W czerwcowym wydaniu magazynu Świat Radio przedstawiamy najnowsze zestawienie parametrów części odbiorczych niektórych TRX na pasma amatorskie KF

 

Na prośbę wielu krótkofalowców pracujących wyczynowo w zawodach krótkofalarskich oraz polujących na DX-y, zwłaszcza na dolnych pasmach amatorskich, w ŚR 6/2016 przedstawiamy najnowsze zestawienie parametrów części odbiorczych niektórych TRX na pasma amatorskie KF (w tabeli znajdują się także wybrane odbiorniki na zakresy pasm amatorskich).

Testy części odbiorczych transceiverów KF są uszeregowane pod kątem zakresu dynamicznego dla wąskich odstępów sygnałów przeszkadzających względem aktualnie odbieranego sygnału (od góry tabeli – najlepsze, do dołu – najmniej przydatne). Na pierwszym miejscu znalazł się transceiver FlexRadio Systems 6700.

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

 


Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań