Zobacz wszystkie

Aktualności

Wakacje start! Czyli czas na najnowsze, lenie wydanie kwartalnika Dziecko Najlepsza Inwestycja

Dziecko Najlepsza Inwestycja czwartek, 16 czerwca 2016
Wakacje start! Czyli czas na najnowsze, lenie wydanie kwartalnika Dziecko Najlepsza Inwestycja

 

Gdzie spędzić dzień, weekend lub część urlopu, zwłaszcza w połączeniu zezwiedzaniem okolicy? I jak się przygotować, abyśmy przez cały rok przyjemnie wspominali wakacyjny czas? Zobaczcie nasz przewodnik po udanych i bezpiecznych wakacjach!

 

Polecamy wybrane miejsca w Polsce, które gwarantują dobrą zabawę i relaks dla całej rodziny...

Gdy nad głowami świeci słońce i jest przyjemnie ciepło, częściej wychodzisz z dzieckiem z domu i więcej się ruszacie. Nietrudno więc o urazy i nagłe wypadki. Podręczna apteczka nic nie pomoże, jeżeli nie będziesz wiedzieć, jak jej właściwie użyć.

Lato aż się prosi o odsłonięcie zadbanego ciała, dlatego w tym wydaniu zamieściliśmy kolejny materiał o jodze. Tym razem doświadczona nauczycielka metody Iyengara - Dorota Starzyńska, przedstawia jogę przywracającą równowagę hormonalną w organizmie.

Poruszamy też tematy wymagające od nas, rodziców, zainwestowania czasu i wysiłku oraz pewnej czujności w zakresie codziennych zachowań wobec dziecka – kontrolowania, co w istocie swoim zachowaniemprzekazujemy dziecku na jego temat.

Pamiętajcie - świadomi rodzice (czytający nasz kwartalnik) to szczęśliwi rodzice i bardziej uśmiechnięte dzieci :)

 

Zachęcamy do przejrzenia bezpłatnie tego numeru online, a bieżące oraz archiwalne wydania dostępne są w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań