Zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie ŁOŚ 2016

Świat Radio piątek, 24 czerwca 2016
Spotkanie ŁOŚ 2016

W dniach 23-26 maja w Jaworznie k. Wielunia odbyło się X Ogólnopolskie Spotkanie Krótkofalowców - ŁOŚ 2016.

 

Tegoroczne spotkanie ŁOŚ było rekordowe, także pod względem ilości uczestników (ponad 2 tys. odwiedzających). Przybyły firmy krajowe z najnowszym sprzętem radiokomunikacyjnym, oferując między innymi transceivery, radiotelefony, zasilacze i anteny: Avanti, AR-System, ERcomER, Anteny-SP1BKS, AMTAK, Icantennas, Anico, QRO, TDM Electrnocs, KAZ-BIS...

W ŚR7/2016 jest obszerna relacja uwzględniająca wybrane nowości techniczne oferowane przez firmy oraz skróty prelekcji programowych.

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

 


Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań