Zobacz wszystkie

Aktualności

EkoBudowanie.pl oraz InstalacjeB2B.pl patronują Forum Spalania Biomasy

Ekobudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl wtorek, 13 marca 2012
EkoBudowanie.pl oraz InstalacjeB2B.pl patronują Forum Spalania Biomasy

II Krajowe Forum Spalania Biomasy odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2012 r. w Krakowie. Gospodarzem Honorowym tegorocznej edycji będzie Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica. Patronat nad wydarzeniem objęły portale z Grupy Budujemy Dom: EkoBudowanie.pl oraz InstalacjeB2B.pl.

Forum Spalania Biomasy jest dwudniową i cykliczną debatą poświęconą wszelkim aspektom wykorzystania biomasy do celów energetycznych. Jest reakcją na problemy i pytania dotyczące wszelkich aspektów tego procesu. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku, tegoroczna edycja Forum będzie miała charakter międzynarodowy co umożliwi przyjrzenie się zagranicznym doświadczeniom. Tematem przewodnim II edycji Forum będą: "Doświadczenia, inwestycje, rozwój".

Forum Spalania Biomasy organizowane jest od 2011 roku przez Zespół Center for Business Education. Jego pierwsza Edycja powstała przy współpracy min. Przedstawicieli Politechniki Częstochowskiej oraz odbyła się w siedzibie wspomnianej Uczelni. Już teraz możemy zapewnić, że II edycja Forum będzie równie ciekawa i wartościowa merytorycznie oraz na pewno przewyższy poprzednią pod względem liczby uczestników.

Organizatorzy spodziewają się ok. 500 gości zarówno  polskich jak i zagranicznych. Wśród uczestników oraz ekspertów znajdą się kluczowe postacie branży energetycznej a także świata polityki, nauki oraz przemysłu. Warto wspomnieć, że częstochowska I edycja Forum Spalania Biomasy zgromadziła ponad 230 przedstawicieli kluczowych przedsiębiorstw sektora energetycznego, kadrę naukową jak również najważniejszych dostawców rozwiązań dlatego sektora.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań