Zobacz wszystkie

Aktualności

Polskie Nagrody Perkusyjne

Perkusista czwartek, 7 lipca 2016
Polskie Nagrody Perkusyjne

 

Po pierwszej, bardzo udanej edycji Polskich Nagród Perkusyjnych, gdzie wysłano ponad 11 tysięcy formularzy i oddano ponad 100 tysięcy głosów, magazyn Perkusista organizuje kolejną odsłonę, której finał będzie miał miejsce w październiku 2016.

 

Jest to największy tego tyou plebiscyt w tej części Europy, który ma za zadanie stymulację i konsolidację środowiska perkusyjnego.

Po pierwszej edycji Polskich Nagród Perkusyjnychidea całej akcji pozostaje identyczna - nagrody mają być elementem mobilizującym do podniesienia jakości i profesjonalizmu polskiej sceny perkusyjnej, rozwoju edukacji i świadomości perkusyjnej, uczciwości konkurencji i rywalizacji. Przede wszystkim liczymy, żebędą one ważnym elementem konsolidacyjnymrodzimą scenę.

Zapraszamy do zapoznania się z nominacjami w 11 kategoriach głównych oraz 1 honorowej i 1 "Antynagrody".

 

Głosowanie odbędzie się poprzez stronę www.magazynperkusista.pl/polskie-nagrody-perkusyjne, a wyniki zostaną ogłoszone podczas trzeciego dnia perkusyjnego weekendu Drumfest 21-23 października 2016.

 

Więcej informacji znajdziecie w bieżącym wydaniu Perkusisty. Magazyn możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań