Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio na spotkaniu w Kampinoskim Parku Narodowym

Świat Radio piątek, 22 lipca 2016
Świat Radio na spotkaniu w Kampinoskim Parku Narodowym

 

W dniu 11 czerwca br. odbyło się V Spotkanie Krótkofalowców w Kampinoskim Parku Narodowym, które zgromadziło ponad 200 osób (głównie z SP5).

 

Jednym z prelegentów był Kol. Marek Ruszczak SP5UAR, gość ostatniego Krajowego Zjazdu PZK i kandydat do władz, wybrany na zastępcę członka Głównej Komisji Rewizyjnej PZK obecnej kadencji.

Zgromadzeni uczestnicy spotkania dowiedzieli się wielu ważnych informacji, dotychczas nie publikowanych w oficjalnych informatorach. Kulisy Krajowego Zjazdu PZK w Burzeninie są przedstawione w dziale Kluby w Świecie Radio 8/2016.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań