Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze gratuluje zwycięzcom konkursu "Garderoba na medal"

Czas na Wnętrze poniedziałek, 19 marca 2012
Czas na Wnętrze gratuluje zwycięzcom konkursu "Garderoba na medal"

Zakończyła się I edycja konkursu „Młode Wnętrze 2011”, pod patronatem Czasu na Wnętrze, organizowanego przez Salony Wyposażenia Wnętrz Dekorian przy współpracy z CAD Projekt K&A, producentem oprogramowania do projektowania wizualizacji i wyceny wnętrz.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie kompleksowego projektu garderoby teatralnej w Och-Teatrze Fundacji Krystyny Jandy na rzecz kultury. Aranżacja miała nawiązywać do architektury, funkcji budynku oraz pomieszczenia. Wnętrze powinno inspirować aktorów do twórczej pracy, a przede wszystkim być funkcjonalne.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 11 marca w Och-Teatrze, pierwsze miejsce zdobył projekt Marty Gawin z Politechniki Wrocławskiej, która przekonała jury funkcjonalnymi rozwiązaniami, nowoczesną minimalistyczną formą i ekologicznymi akcentami. www.dekorianlab.pl, www.mlodewnetrze.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań