Zobacz wszystkie

Aktualności

iMagazine z Magazynem T3

T3 wtorek, 20 marca 2012
iMagazine z Magazynem T3

W związku z ciągle wzrastającym zainteresowaniem w naszym kraju urządzeniami z "jabłkiem" w logo, Magazyn T3 zaprosił do wyłącznej współpracy w pismach naszego segmentu redaktorów iMagazine: jedynego na polskim rynku magazynu poświęconego komputerom, technologii oraz środowisku związanemu marką Apple.

Ten transfer z innego pisma branżowego już od bieżącego numeru Magazynu T3 owocuje przedstawieniem czytelnikom naszego miesięcznika najciekawszych aplikacji na platformę mobilną iOS. Od kolejnego numeru cieszący się dużą sympatią wśród fanów Apple redaktorzy iMagazine będą także pisać artykuły, komentować i ogólnie uczestniczyć w życiu Magazynu T3, zwłaszcza przy okazji premier i wydarzeń powiązanych z tym producentem.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań