Zobacz wszystkie

Aktualności

APA i Elektronik relacjonują na żywo największe targi w branży

APA i Elektronik relacjonują na żywo największe targi w branży

"Relacja z targów Automaticon na stronie automatykab2b.pl – rewelacja (prawie na żywo)” – to część e-maila, którą redakcja magazynów APA/Elektronik otrzymała od jednej z firm branżowych po zakończonych 23 marca targach Automaticon.

 

 

 

W czasie trwania tej największej w branży imprezy, tworzoną na bieżąco relację, którą była publikowana na stronie AutomatykaB2B.pl oraz ElektronikaB2B.pl przeczytało kilka tysięcy unikalnych użytkowników.

Jako jedyni przedstawiciele mediów redakcje APA/Elektronik publikowały codzienne komentarze dotyczące wystawy, materiał zdjęciowy oraz audio – całość była przygotowana i zredagowana "z przymrużeniem oka".

Wyniki pracy redakcji na stonie http://automatykab2b.pl/

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań