Zobacz wszystkie

Aktualności

Wyjątkowy jubileusz - Młody Technik kończy 80 lat!

MlodyTechnik.pl, Młody Technik poniedziałek, 26 marca 2012
Wyjątkowy jubileusz - Młody Technik kończy 80 lat!

W tym roku mija 80 lat od pojawienia się pierwszego numeru czasopisma „Młody Technik”. Z tej okazji redakcja miesięcznika proponuje czytelnikom zabawę „Porozmawiaj o Einsteinie”.

 

 

 

Wydawca tytułu, AVT Korporacja, pragnie aby przy okazji jubileuszu Młody Technik trafił do jak największej liczby czytelników. Każdy, kto namówi znajomych na zamówienie darmowego e-wydania na stronie www.ulubionykiosk.pl otrzyma nagrodę.
Redakcja miesięcznika zliczy ilu znajomych danego Czytelnika udało się namówić na przeczytanie MT i przyzna atrakcyjne i wartościowe nagrody..

Wystarczy, że przy wypełnianiu kuponu znajomi podadzą imię i nazwisko Czytelnika, który ich zachęcił do prenumeraty w polu „uwagi”. Redakcja zliczy punkty i przyzna nagrody.

Lista nagród dostępna od 2 kwietnia na www.mt.com.pl/80-lat.

Młody Technik ukazuje się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiej rzeszy odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.

Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań