Zobacz wszystkie

Aktualności

Kod DataMatrix debiutuje na okładce Młodego Technika

Młody Technik wtorek, 17 sierpnia 2010
Kod DataMatrix debiutuje na okładce Młodego Technika

Idzie nowe. Mowa o „rzeczywistości rozszerzonej". Dziwne kwadraciki z naszej okładki, składające się w abstrakcyjny wzorek, to zakodowany link do naszego profilu w Facebooku. Wystarczy freewarowy program (np. QuickMark), by zamienić zwykły telefon w czytnik kodów QR-Code i pozwolić czytelnikowi za naciśnięciem jednego guzika przenieść się na odpowiednią stronę WWW.

Możliwości są zresztą większe. QR-Code może zawierać link, wiadomość tekstową lub SMS-a gotowego do wysłania. Dwuwymiarowe tagi, bo tak najczęściej po polsku nazywane jest to rozwiązanie, podbiły już Japonię, podbijają Azję i lada chwila pojawią się w Europie. Można je znaleźć na okładkach czasopism, bilbordach, szyldach, w reklamach i w temu podobnych miejscach, niosących sporo ważnych informacji godnych zapamiętania, a zbyt żmudnych do przepisywania. Od teraz wystarczy skierować aparat fotograficzny telefonu na naszą okładkę, by przenieść się na nasz „facebookowy' profil, na którym czekają na Was np. wspomniane w tym numerze filmy. Bez pamiętania linków, bez przepisywania, jeden ruch komórką i już jesteście tam gdzie są przygotowane materiały.

I na koniec najlepsze: jesteśmy pierwszym magazynem w Polsce, który stosuje tę technologię, a Wy jesteście pierwszymi polskimi Czytelnikami, którzy mają szansę się nią pobawić.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań