Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze dla młodych projektantów wnętrz

Czas na Wnętrze wtorek, 17 kwietnia 2012
Czas na Wnętrze dla młodych projektantów wnętrz

Już po raz szósty firma Vasco zorganizowała dla młodych projektantów wnętrz konkurs Vasco Integracja, który odbywał się pod patronatem Czasu na Wnętrze.

 

Głównym celem tego konkursu jest promowanie dobrych rozwiązań w zakresie zastosowania grzejników dekoracyjnych. Zwycięzców wyłoni niezależne i kompetentne Jury – wśród członków komisji są zarówno osoby zajmujące się akademickim kształceniem architektów wnętrz, jak również prowadzące praktyczną działalność zawodową na rynku. Taki skład komisji, uzupełniony przez przedstawicielkę redakcji Czasu na Wnętrze oraz artystę-fotografa, a także przedstawiciela firmy VASCO, gwarantuje kompleksową i rzetelną ocenę projektów.

Laureatów poznamy już 19 maja w trakcie uroczystej gali w Warszawie.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań