Zobacz wszystkie

Aktualności

Nasza relacja z MSPO 2016

Świat Radio środa, 2 listopada 2016
Nasza relacja z MSPO 2016

 

W listopadowym wydaniu Świata Radio zostały zaprezentowane produkty, którym przyznano nagrody Defender podczas Międzynarodowego Salon Przemysłu Obronnego

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który odbywał się w Targach Kielce od 6 do 9 września br. to największe wydarzenie w branży obronnej w Polsce.

W tegorocznym MSPO wzięło udział 614 wystawców z 30 krajów świata, a ekspozycję zwiedziło 41 zagranicznych delegacji. Swoje produkty zaprezentowało ponad 300 polskich wystawców, skupionych głównie w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Nie zabrakło też wystaw z najnowszym sprzętem radiokomunikacyjnym.

 

Tradycyjnie już ostatniego dnia XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego przyznano nagrody i wyróżnienia.

W ŚR11 znajdziecie produkty, którym zostały przyzne nagrody Defender, a w ŚR12 opiszemy najnowsze radiostacje wojskowe i inny sprzęt radiokomunikacyjny. Zapraszamy do lektury!

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

 

 

 


Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań