Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze w świecie sztuki

Czas na Wnętrze poniedziałek, 14 maja 2012
Czas na Wnętrze w świecie sztuki

W najbliższych miesiącach Czas na Wnętrze patronuje kolejnym wydarzeniom, na które redakcja serdecznie zaprasza Czytelników.

Tym razem zapraszamy do Katowic na wystawę Sztuka słowacka 1980–2010. Swoboda wypowiedzi twórczej, na której prezentowana jest kolekcja ze zbiorów Muzeum Śląskiego – grafika i szkło unikatowe, które uzupełniono rzeźbami Oto Bachoríka.

Ciekawie będzie także w Warszawie w Galerii Refleksy, podczas prezentowania fotografii Anny Mirgosz, które powstały w drodze do i z pracy na trasie linii autobusowej, którą jeżdżą głównie nowoczesne Solarisy.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań