Zobacz wszystkie

Aktualności

APA - świętujemy wspólnie 10 lat!

Automatyka Podzespoły Aplikacje czwartek, 10 listopada 2016
APA - świętujemy wspólnie 10 lat!

 

Dziękujemy Państwu za dekadę motywacji do tworzeniai wydawania miesięcznika Automatyka Podzespoły Aplikacje dla wszystkich polskich automatyków

 

W 2006 było super. Naprawdę! W gospodarce trwał okres prosperity, Polska doświadczała wzrostów po przystąpieniu do Unii Europejskiej, zaś my… byliśmy o 10 lat młodsi!

 

Gdy rozpoczynaliśmy wydawanie miesięcznika APA, nasz kraj znajdował się w epoce Przemysłu 3.0. Był to okres, gdy trwało wiele inwestycji w sektorze ochrony środowiska, rozbudowywały się tutejsze zakłady produkcyjne, a firmy zagraniczne lokowały swoje fabryki w popularnych specjalnych strefach ekonomicznych. Jeżeli zaś chodzi o automatykę i sterowanie, to opierała się na dobrze znanych komponentach, takich jak PLC, HMI, rzadziej komputerach przemysłowych.

W ostatniej dekadzie polski przemysł dokonał ogromnego skoku. W tym czasie miałem okazję odwiedzić ponad sto firm, rozmawiając z ich zarządami, dyrektorami technicznymi i automatykami. Obserwowałem również rozwój działalności tych przedsiębiorstw w kraju, nierzadko też ich udaną ekspansję zagraniczną.

Jestem przekonany, że źródłem rozwoju są ludzie i to im chciałem dzisiaj podziękować. Zarówno osobom wspierającym nas w firmach branżowych, przedstawicielom uczelni, mojemu zespołowi redakcyjnemu oraz pracownikom innych działów, a przede wszystkim naszym czytelnikom.

 

Jest mi niezmierni miło, że mogłem wspólnie z Państwem uczestniczyć w dekadzie transformacji polskiego przemysłu. Sądzę, że czekają nas kolejne lata inspirujących zmian, które przyniesie czwarta rewolucja przemysłowa, o których warto będzie pisać na łamach APA!

Redaktor Naczelny,
Zbigniew Piątek

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań