Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn Świat Radio na Intertelecom 2012

Świat Radio poniedziałek, 21 maja 2012
Magazyn Świat Radio na Intertelecom 2012

Podczas tegorocznej edycji XXIII Międzynarodowych Targów Komunikacji Elektronicznej w Łodzi (Intertelecom 2012) redaktor naczelny miesięcznika Świat Radio uczestniczył w rozmowach z przedstawicielami firm oferujących nowe produkty, które w szczególności mogą zainteresować Czytelników Świata Radio.

Spotkał się także z grupą krótkofalowców zgromadzonych na stacji okolicznościowej SP0PGK  oraz z członkami Zarządu Łódzkiego Oddziału Terenowego PZK.

W czerwcowym wydaniu Świata Radio zostały opisane produkty nagrodzone Złotymi Medalami Targów Intertelecom 2012,  a także wybrane nowości zaprezentowane na wystawie.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań