Zobacz wszystkie

Aktualności

Digital Camera Polska i Magazyn Gitarzysta ponownie w czołówce!

Digital Camera Polska, Gitarzysta wtorek, 22 maja 2012
Digital Camera Polska i Magazyn Gitarzysta ponownie w czołówce!

Ranking fanpege’ów prasowych według liczby zaangażowanych fanów pokazuje na wysokiej pozycji tytuł wydawnictwa AVT - Digital Camera Polska (źródło – Sotrender).

W pobitym polu pozostały nawet tak popularne tytuły jak Wprost i Rzeczpospolita (patrz obrazek poniżej).

Dobrymi wynikami w dziedzinie social media może się również pochwalić Magazyn Gitarzysta, który pozostaje liderem w rankingach social media wśród czasopism gitarowych.

Fanpage Magazynu Gitarzysta z liczbą 1161 fanów znalazł się na 13 miejscu w raporcie Fanpage Trends kwiecień 2012, w rankingu „liczby osób, które o tym mówią” (patrz obrazek poniżej).


To bardzo istotny wskaźnik, który wiele mówi o zaangażowaniu fanów.  Zawsze podkreślam, że z punktu widzenia marki istotniejsza niż liczba fanów jest jakość interakcji z nimi. Fanpage Magazynu Gitarzysta radzi sobie z tym świetnie.- wypowiada się Marcin Nagraba – Project manager w firmie SmartNet Research & Solutions, zajmujący się m.in. badaniami z wykorzystaniem Sotrender (daw. Fanpage Trendera).

 

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań