Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn Gitarzysta na Ursynaliach 2012

Gitarzysta poniedziałek, 4 czerwca 2012
Magazyn Gitarzysta na Ursynaliach 2012

Jak co roku, także tegorocznym warszawskim Ursynaliom patronował magazyn Gitarzysta. Tegoroczna impreza była większa niż kiedykolwiek - na cały festiwal sprzedano ponad 27.000 karnetów.

Warszawski festiwal studencki Ursynalia ugruntował swoją pozycję jako największa impreza z cyklu juwenaliów w Polsce i od kilku lat powoli przeobrażał się z lokalnej, rockowej imprezy studenckiej w festiwal z prawdziwego zdarzenia.

Rok 2011 był rokiem przełomowym - do występu na głównej scenie zaproszono aż 9 gwiazd światowego formatu. W tym roku na Ursynaliach mogliśmy zobaczyć artystów takich jak:  Limp Bizkit, Slayer, Nightwish, Billy Talent, In Flames, Mastodon, Illusion, Jelonek, Gojira, Luxtorpeda, Hunter, My Riot, Armia... i wielu innych.

Na Ursynaliach nie zabrakło oczywiście magazynu GITARZYSTA. Redakcja magazynu rozdała kilkaset koszulek z logo magazynu, dając fanom możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Wybrane zdjęcia można obejrzeć TUTAJ

A POD TYM LINKIEM obejrzeć można kilka zdjęć z koncertów (Slayer, Limp Bizkit, My Riot oraz Mastodon):


www.ursynalia.pl
www.magazyngitarzysta.plPozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań