Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn Elektronik świętuje 15-ste urodziny!

Elektronik środa, 6 czerwca 2012
Magazyn Elektronik świętuje 15-ste urodziny!

Czerwcowy numer magazynu Elektronik jest jubileuszowym wydaniem tego czasopisma. Z okazji 15-lecia miesięcznik ma wyjątkową rozkładaną okładkę oraz zawiera specjalny artykuł podsumowujący zmiany i trendy w sektorze elektroniki w minionym piętnastoleciu.

Pierwszy numer Elektronika pojawił się na rynku w czerwcu 1997 roku. W  ciągu 15 lat tytuł wyrósł na lidera wśród polskich pism specjalistycznych. Czytają go pracownicy wszystkich polskich firm elektronicznych, instytutów, uczelni oraz organizacji i stowarzyszeń związanych z elektroniką i automatyką.

Wieloletnie doświadczenie redakcji i znajomość rynku elektroniki w Polsce daje pismu niezachwianą czołową pozycję, gdyż przedstawiane w czasopiśmie informacje stanowią istotną pomoc dla kadry zarządzającej wysokiego i średniego szczebla w podejmowaniu decyzji rozwojowych i inwestycyjnych.

Jubileuszowy numer miesięcznika można kupić w dobrych salonach prasowych oraz na stronie www.ulubionykiosk.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań