Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze rozdaje inkografie

Czas na Wnętrze środa, 13 czerwca 2012
Czas na Wnętrze rozdaje inkografie

Inkografie to prace kolekcjonerskie bardzo cenione w USA i Europie Zachodniej, wydawane na prawach oryginałów w limitowanych seriach, sygnowanych przez autorów.

Teraz dostępne w Czasie na Wnętrze! Co miesiąc rozdajemy 50 prac wyjątkowego twórcy, którego kariera artystyczna świetnie się rozwija i zapowiada w rozkwicie wielki wzrost wartości rynkowej jego dzieł. Teraz prace o wartości minimum kilkuset złotych są dostępne u nas za darmo. Rozpoczynamy od grafiki „Kreatura II” autorstwa Cezarego Poniatowskiego.

Oryginalna inkografia o wymiarach 40 x 60 cm z własnoręcznym podpisem autora może stać się Twoją własnością, jeśli szybko wejdziesz na stronę www.ulubionykiosk.pl i zamówisz tam roczną prenumeratę miesięcznika Czasu na Wnętrze, czyniąc odpowiednią adnotację w formularzu zamówienia.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań