Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio na IV Warsztatach QRP

Świat Radio, Świat Radio czwartek, 16 września 2010
Świat Radio na IV Warsztatach QRP

W dniach 12-13 września redaktor naczelny Świat Radio uczestniczył w międzynarodowych Warsztatach QRP Zarzeczu koło Burzenina (woj. łódzkie).

Dzięki pomocy działu handlowego AVT uczestnicy spotkania zostali obdarowani między innymi archiwalnymi numerami Świata Radio i wybranymi kitami radiowymi AVT.

Podczas spotkania odbył się finał konkursu PUK (Przydatne Urządzenie Krótkofalarskie) zorganizowanego przez redakcję miesięczników Świat Radio i Elektronika Praktyczna, przy współudziale Grupy SP-QRP. Nagrodą główną w Konkursie był oscyloskop Rigol ufundowany przez firmę NDN z Warszawy, którą otrzymał Paweł SP7NJR z Wielunia za konstrukcję minitransceivera SPK NIKI na pasmo 80 m.

Odbyła się też prezentacja (poza konkursem) najnowszego minitransceivera QRP/SSB konstrukcji Andrzeja SP5AHT. Urządzenie przeznaczone jest dla początkujących krótkofalowców i umożliwia pracę w części fonicznej pasma 80 m (3,7-3,765 MHz).
Wykonane zostało w układzie z pośrednią przemianą częstotliwości (8,6 MHz) i zawiera tylko 11 popularnych tranzystorów (nie licząc jednego układu scalonego w zasilaniu).

Moc wyjściowa nadajnika wynosiła około 2 W przy zasilaniu 12 V, zaś wymiary urządzenia (około): 100x100x35 mm. PCB oraz podzespoły będą dostępne w listopadzie jaki kit AVT 2960.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań