Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze – pierwsze pismo wnętrzarskie na tablety

Czas na Wnętrze wtorek, 12 czerwca 2012
Czas na Wnętrze – pierwsze pismo wnętrzarskie na tablety

Od numeru wrześniowego pojawi się tabletowe wydanie magazynu Czas na Wnętrze. Aplikacja będzie dostępna zarówno na platformie iOS (iPad), jak również Android (Samsung Galaxy Tab i inne), zatem będzie mogła z niej korzystać większość posiadaczy tego typu urządzeń.

Wydanie tabletowe ma znacznie szersze możliwości niż wydanie papierowe. Czytelnicy zobaczą pełne sesje zdjęciowe prezentowanych w numerze wnętrz oraz otrzymają kompletne informacje handlowe o setkach produktów zgodnych stylistycznie z tymi wnętrzami (ceny, adresy sklepów) zamieszczane obecnie w e-dodatku do wydania papierowego.

W wydaniu tabletowym Czasu na Wnętrze nie zabraknie tez licznych udogodnień charakterystycznych dla tego typu prezentacji: galerii zdjęć, filmów, ikonografik czy dodatkowej nawigacji.

Całość wydania tabletowego będzie dostępna kilka dni wcześniej niż wydanie papierowe magazynu Czas na Wnętrze i będzie udostępniona do pobrania za darmo.

W Polsce jest już ok. 300.000 użytkowników tabletów, a do końca b.r. ich liczba może wzrosnąć o 50%. Są to na ogół osoby młode, dynamiczne, otwarte na nowe technologie i nowoczesny design, a więc odpowiadające profilowi przeważającej części Czytelników miesięcznika Czas na Wnętrze.

Dlategoteż wydanie tabletowe trafi do osób identyfikowanych z dominującym targetem czytelniczym magazynu Czas na Wnętrze.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań