Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio na VI Ogólnopolskim Spotkaniu Krótkofalowców ŁOŚ 2012

Świat Radio środa, 20 czerwca 2012
 Świat Radio na VI Ogólnopolskim Spotkaniu Krótkofalowców ŁOŚ 2012

W dniach 25-27 maja w Jaworznie k. Wielunia odbyło się szóste Ogólnopolskie Spotkanie Krótkofalowców ŁOŚ 2012. W plenerowej imprezie zorganizowanej przez kluby SP9KDA, SP7KED oraz Polski Związek Krótkofalowców wzięło udział ponad 1000 uczestników z Polski i kilku gości zagranicznych.

Przy wprost wymarzonej pogodzie na takie spotkanie, odbyły się panele dyskusyjne i prezentacje.

Najciekawszą prezentację przedstawiła ekipa klubu SP2KFL - start balonu meteorologicznego w ramach projektu Copernicus Project - CP 17, który wyposażony między innymi w przemiennik wzniósł się wysokość ponad 30 km.

Nie zabrakło kilku firm radiokomunikacyjnych ze sprzętem dla krótkofalowców, które z powodzeniem uczestniczyły w spotkaniu (Avanti, Pro-Fit, ANMAR Polska, Anteny SP1BKS, HamRadioShop, mapy SQ1K, Mart-Print). 

W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele redakcji Świata Radio (Andrzej SP5AHT – red. naczelny ŚR i Wojtek – admin strony ŚR), którzy dziękują organizatorom za wspaniałe spotkanie. Obszerna relacja ze spotkania znajduje się w SR7/2012.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań