Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio na Pikniku Naukowym Polskiego Radia

Świat Radio wtorek, 12 czerwca 2012
Świat Radio na Pikniku Naukowym Polskiego Radia

W tym roku Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik po hasłem „Energia”, odbył się 12 maja w parku im. Marszałka Rydza-Śmigłego w Warszawie.

Podobnie jak w minionych latach pokazywano naukę w sposób zrozumiały dla odbiorców w różnym wieku, wykorzystując eksperymenty, pokazy, często także interaktywne eksponaty. Były reprezentowane różne dyscypliny naukowe, zarówno nauki ścisłe, przyrodnicze, społeczne i humanistyczne.

Również uczestnicy imprezy zainteresowani radiotechniką znaleźli kilka interesujących tematów związanych z radiem czy łącznością bezprzewodową.

Na uwagę zasługiwał finał konkursu "Zrób sobie radio", podczas którego z najlepiej ocenionych prac (Romana Bochniaka SP3HUF, Mariusza i Patryka Spytków, Marka Jakubowskiego, Andrzeja Cieślaka SQ3EYQ i Piotra Michalaka SQ8RAY) zwyciężył odbiornik Andrzeja Cieślaka, a autor otrzymał w nagrodę główną- cyfrowe radio.

Redaktor naczelny ŚR zrobił zdjęcia wszystkich nagrodzonych finalistów konkursu (fot. 1) i w ŚR 7/2012 opisał najlepiej ocenione odbiorniki.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań