Zobacz wszystkie

Aktualności

Z Kazachstanu do Polski...

Świat Radio piątek, 10 lutego 2017
Z Kazachstanu do Polski...

 

W Świecie Radio 2/2017 znajduje się nietypowy i bardzo ciekawy wywiad, który warto przeczytać.

 

Nasz rozmówca jest aktywnym krótkofalowcem z Kazachstanu. Franek UN8CU jest emerytowanym nauczycielem (pracował w kołchozie) i można go często usłyszeć po północy w łącznościach z polskimi stacjami w paśmie 80 m. Jako syn polskiego zesłańca, uzyskał Kartę Polaka i stara się o repatriację.

 

Panujące za oknem podczas przygotowywania tego numeru kilkunastostopniowe mrozy ułatwiają zrozumienie warunków pracy i życia Franka UN8CU z Krasnopolska (u którego w tym samym czasie było -40 stopni).

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z nim, aby uświadomić sobie, ile innych przeciwności losu, poza bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi, spotykało polskich zesłańców w Kazachstanie. Być może Franek w tym roku powróci do Polski, czego mu serdecznie życzymy!

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań