Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowe rubryki w Czas na Wnętrze

Czas na Wnętrze poniedziałek, 2 lipca 2012
Nowe rubryki w Czas na Wnętrze

Czas na Wnętrze stale się rozwija i w wakacyjnym wydaniu zobaczyć można nowe rubryki. Znacznej rozbudowie uległ bardzo lubiany dział Ze smakiem – znaleźć w nim można teraz jeszcze więcej cennych inspiracji do zorganizowania udanych przyjęć – doradzać będą najlepsi szefowie kuchni w Polsce i znane gwiazdy.

Ciekawie rozwija się też Art & Collection – pojawił się cykl Sztuka i życie, ukazujący pasjonujące sploty dokonań twórczych i perypetii życiowych słynnych artystów. I uwaga! Absolutnie sensacyjna nowa rubryka Art Generator, w której rozdawane są inkografie – limitowane serie oryginalnych prac wybitnych artystów, sygnowanych ręcznie przez autorów.

W zupełnie nowej rubryce Home sweet home gwiazdy polskiej sceny muzycznej i filmowej zwierzają się ze wspomnień o swoich domach z dzieciństwa, opowiadają o marzeniach i teraźniejszości. Jako pierwsza na naszych łamach zagościła Wanda Kwietniewska – wokalistka zespołu Wanda i Banda.

Rozbudowie uległ też dział designu – od tego numeru, można w nim przeczytać o Filmowych wnętrzach i Kultowych rzeczach.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań