Zobacz wszystkie

Aktualności

Elektronika Praktyczna Plus w nowej szacie graficznej

Elektronika Praktyczna Plus czwartek, 19 lipca 2012
Elektronika Praktyczna Plus w nowej szacie graficznej

Najnowsze wydanie Elektroniki Praktycznej Plus (2/2012) to pierwsze, które zostało przygotowane w nowej szacie graficznej.

Zmienione wnętrze zaprojektowano tak, by polepszyć czytelność artykułów i uatrakcyjnić ich sposób prezentacji, bez zmniejszania ilości treści mieszczącej się na każdej stronie. Zastosowane elementy graficzne łączą aktualne trendy w projektowaniu czasopism z motywami kojarzącymi się z nowoczesnymi technologiami i elektroniką. Całość jest zarazem przejrzysta, jak i nowoczesna. Możemy śmiało powiedzieć, że nowy wygląd EP+ stoi na światowym poziomie, i stanowi niemal idealną formę dla publikowanych treści.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań