Zobacz wszystkie

Aktualności

Elektronika Praktyczna Plus - Mikrokontrolery jest już gotowa!

Elektronika Praktyczna Plus piątek, 27 lipca 2012
Elektronika Praktyczna Plus - Mikrokontrolery jest już gotowa!

W sprzedaży pojawił się najnowszy numer Elektroniki Praktycznej Plus. Tym razem jest on w całości poświęcony mikrokontrolerom - układom, które wśród inżynierów-elektroników budzą najwięcej emocji.

Na 92 stronach znalazły się liczne artykuły opisujące nowoczesne mikrokontrolery i technologie, omawiające sposoby programowania i prezentujące przykładowe projekty. Całość uzupełniają interesujące wywiady z osobami kreującymi rynek mikrokontrolerów. Do numeru dołączona jest też płyta CD z programami narzędziowymi, notami katalogowymi i materiałami do artykułów.

Niepowtarzalną okazję stanowi natomiast możliwość otrzymania za darmo jednego z tysiąca zestawów deweloperskich firmy STMicroelectronics. Wystarczy jedynie nabyć EP+ "Mikrokontrolery" i zarejestrować się na odpowiedniej stronie internetowej. Szczegóły wewnątrz numeru.

Elektronika Praktyczna Plus "Mikrokontrolery" na ulubionykiosk.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań